Projekt Lokale Sp. z o.o. Grupa OPTI
skrót do coworku kliknij kliknij biura i salki konferencyjne kliknij kliknij Nurburgring etc.
   
 
Budowa. Inwestycje w imieniu własnym i zastępstwo inwestorskie.  

 

Projekt Lokale Sp. z o.o. jako członek grupy kapitałowo-inwestycyjnej OPTI z siedzibą w Gdańsku przy ul. Słowackiego 35 i biurem w Gdyni przy Świętojańskiej 134

Podstawowe informacje o spółce.
Spółka specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu inwestycji budowlanych, mieszkaniowych i biurowych, zarówno w imieniu własnym jako inwestor główny oraz w imieniu inwestorów zewnętrznych na zasadach tzw. zastępstwa inwestorskiego. Spółka prowadzi też wynajem swoich powierzchni komercyjnych oraz lokali powierzonych.

Od początku działalności spółki tj. od ponad 9 lat za prowadzenie jej spraw jest odpowiedzialny Prezes Zarządu pan Robert Misztal, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego wydziału Ekonomiki Transportu oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH) o specjalizacji prawa budowlanego.

Doświadczenie spółki Projekt Lokale jako jednej ze spółek celowych w Grupie OPTI
www.grupa-opti.pl :
Spółka została powołana w roku 2005 jako firma z branży reklamowej oraz usług finansowych (kredyty inwestycyjne) początkowo pod nazwą Czerwona Karta Sp. z o.o. wydając  ówcześnie trójmiejski informator pt. Czerwona Karta na licencji firmy z Wielkiej Brytanii „The Red Card”. Z początkiem roku 2008 spółka zmieniła zakres działalności wyłącznie pod usługi związane z nieruchomościami - finansowaniem i budową oraz nazwę (na obecną).

Zrealizowane inwestycje budowlane przez spółkę w ramach współpracy w Grupie OPTI, przez jej zarząd i wspólników.

Poza licznymi drobnymi inwestycjami polegającymi na wynajmie, adaptacji remontowej lokalu i dalszym podnajmie lub odsprzedaży kontraktu - wynajmie głównie dla banków pod nowe placówki, spółka zrealizowała następujące zadania:

Lata 2008 - 2010, zakup i rozbudowa budynku handlowo-usługowego w Czechowicach Dziedzicach w centrum przy dworcu PKP. Cel inwestycji – wynajem. Spółka podzieliła budynek na 5 lokali i własnym staraniem wynajęła budynek dla : Banku BPH, Zakłady Bukmacherskie FORTUNA oraz sklepu sieciowego ŻABKA. Pozostałe lokale sprzedano.

Lata 2010 - 2011, dzierżawa 20 letnia działki w Pawłowicach od lokalnej spółdzielni, projekt i budowa pawilonu usługowego pod wynajem dla ING Banku Śląskiego SA *umowa najmu 10 lat)

Lata 2010 – 2011, zakup działki w Gdańsku na osiedlu Morena, budowa inwestycji biurowo-usługowej pt. Morena Skwer. Budynek o powierzchni całkowitej ponad 6000m2 został wybudowany przez spółkę celową z Grupy OPTI Skwer Morena Sp. z o.o. gdzie  funkcję prezesa objął Robert Misztal z Projekt Lokale. Obiekt wynajęto m.in. dla przychodni Swissmed, banku Nordea i BZ WBK i innym podmiotom gospodarczym (www.skwermorena.pl). Spółkę celową przekazano nowym właścicielom pakietu kontrolnego udziałów.

Lata 2011-2013 zakup części budynku centrum Suwałk, rozbudowa i podział na 8 niezależnych nowych mieszkań na sprzedaż (www.plazagold.suwalki.info). Kampania reklamowa, 2 mieszkania sprzedane na rynku, reszta w pakiecie dla jednego inwestora.

Lata 2011 - 2013 Kontrakt na prowadzenie kompleksowego inwestorstwa zastępczego budowy centrum handlowo-gastronomicznego w Kościerzynie „Stary Browar Kościerzyna” z częścią hotelową. Projekt Lokale udało się pozyskać finansowanie na budowę w banku BOŚ oraz dofinansowanie w ramach unijnego funduszu Jessica. Projekt Lokale było pierwszym podmiotem w woj. Pomorskim, któremu udało się przebrnąć przez długotrwałe procedury nałożone przez Unię Europejską aby owo dofinansowanie uzyskać. Powierzchnia użytkowa to ponad 6000m2. (www.starybrowarkoscierzyna.pl). Budynek skomercjalizowany. Stanowi też główną atrakcję turystyczną w Kościerzynie.

Lata 2011-2014 Zakup działki i budowa budynku mieszkalno-usługowego w Gdyni przy ul. Abrahama 13. Powierzchnia budynku ok. 2000m2. Inwestycja nosi nazwę Kamienica Rybacka realizowana przez Projekt Lokale oraz spółkę celową przezeń powołaną Kamienica Rybacka Sp.  z o.o., Prezes Zarządu – Robert Misztal. Inwestycja w realizacji (www.kamienicarybacka.pl). Spółka zbyła inwestycj w calości po ukończeniu stanu surowego otwartego.

Spółka angażuje się obecnie zarówno bezpośrednio jak i pośrednio poprzez osoby wspólników również w projekty pro-społeczne głównie poprzez założone przez prezesa spółki w 2012 roku Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju ul. Abrahama w Gdyni.
www.abrahama13-gdynia.org oraz https://www.facebook.com/Abrahama13
W wyniku tychże działań i poznanych ciekawych ludzi w Gdyni powstała inicjatywa komercyjno-społeczna pt. Co-working i Mikrobiuro w Gdyni jako wynik zapotrzebowania na najem biur o wysokim poziomie a niskiej cenie.

 

Oferujemy Państwu powierzchnie komercyjne, biurowe do wynajęcia lub sprzedaży w takich lokalizacja jak:

1. Gdynia ul. Świętojańska 122, 150m2, I p. biuro/mieszkanie

2. Gdynia ul. Świętojańska 134, 50m2 IIIp. Nowoczesne biuro.

oraz nowoczesne biura o różnej powierzchni w Gdańsku:

3. Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska 12, w nowym budynku biurowym Grupy OPTI

4. Gdańsk Morena ul. Jaśkowa Dolina 132 w nowym budynku biurowym Grupy OPTI 'Skwer Morena' 2 lokale o pow. 50 i 70m2

5. Gdańsk Wrzeszcz ul. Słowackiego 35 przy budynku biurowym Grupy OPTI lokal Parterowy użytkowy 60m2 + 60m2 piwnicy

6. Gdańsk ul. Marii Curie Skłodowskiej 3 (budynek przychodni Swissmed) lokal o pow. 470m2

7. Pruszcz Gdański Centrum ul. Wojska Polskiego 32 (tzw. Rotunda przy Urzędzie) o pow. do 480m2 (wysoki parter)

8. Pruszcz Gdański Centrum ul. Chopina (nad delikatesami Libero przy przystanku) o pow. 40 oraz 48m2

9. Sopot al. Niepodległości nad nowym sklepem Biedronka - nowoczesne, atrakcyjne pokoje biurowe.

Na sprzedaż posiadamy również:

2 nowoczesne budynki sieciowych przychodni w Gdańsku z podpisanymi wieloletnimi umowami najmu (pod zakup rentierski).

Luksusowy, kompletnie wyposażony dom z zadbanym ogrodem w okolicach osiedla Morena w Gdańsku o pow.użytkowej (PUM) 700m2.

prosimy dzwonić na nr 602 416 200 w celu uzyskania szczegółów oferty.

 

 

dobra kawa i atmosfera

 

Zapraszamy inwestorów do korzystania z naszej usługi prowadzenia inwestycji budowlanych w woj.pomorskim.

 
  Projekt Lokale Sp. z o.o., Siedziba: ul. Słowackiego 35, 80-257 Gdańsk, tel. 058 621 13 93 Fax 058 340 00 80, tel. kom. 602 416 200