Projekt Lokale Sp. z o.o. Grupa OPTI
skrót do coworku kliknij kliknij biura i salki konferencyjne kliknij kliknij Nurburgring etc.
   
 

Monza Autodromo Nazionale, HockenheimRing i NurburgRing (Nordschleife)

  RA Classic Customs

Blog informacyjny o wyprawie ludzi z naszego biura co-workingowego na 3 słynne, europejskie tory wyścigowe.

Relacja z wyprawy w dniach 5-9 września 2013 : F1 Grand Prix Włoch, jazda po słynnym torze Nurburgring oraz zwiedzanie toru Hockenheim. Z pewnością te informacje przydadzą się wszystkim fanom motoryzacji i niebanalnego spędzania swojego urlopu.

 

Pasja przerodziła się w biznes. Lata doświadczeń w użytkowaniu i korzystania z usług serwisowych kolejnych samochodów w tym licznych youngtimerów spowodowały chęć zajęcia się tą sferą profesjonalnie. Spółka prowadzi projekty modernizacji aut klasycznych tak aby "dało się" tym jeździć na co dzień lub / oraz sportowo i bezpiecznie.

Powstała firma RACC czyli RA Classic Customs

Kliknij i zobacz / click and see:

kliknij i przejdz na strone

 

Prowadzimy profesjonalne adaptacje klasyków. Od wdrażania ulepszeń takich jak montaż wspomagania kierownicy, klimatyzacji, nowoczesnego zawieszenia i układu hamulcowego po swapy silników i układów jezdnych z mocniejszych jednostek. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i wykonawcami w Polsce - tak oceniamy firmy i osoby, które wyszukujemy w kraju. Dostawcy części i akcesoriów są również z Niemiec, Austrii, Włoch i USA. Nasze oficjalne logo:

our team - click for full size foto our team
  Projekt Lokale Sp. z o.o., Biuro: 81-404 Gdynia, ul. Świętojańska 134, Siedziba: ul. Słowackiego 35, 80-257 Gdańsk, tel/fax +4858 621 13 93, tel. kom. +48 602 416 200
stat4u