Projekt Lokale Sp. z o.o. Grupa OPTI
skrót do coworku kliknij kliknij biura i salki konferencyjne kliknij kliknij Nurburgring etc.
   
 

Sale spotkań na wynajem w naszym biurze w Gdyni - WARUNKI

Hire of conference rooms and classrooms (English Version)
   

1. Obok widoczne są zdjęcia sal: szkoleniowej, konferencyjnej oraz salki spotkań. Parking: 2 miejsca dla prowadzących na parkingu wewnętrznym, zamykanym, pozostałe miejsca na parkingu przed budynkiem (ok. 50m), parking na 20 aut w cenie 1.5zł za godzinę płatne u własciciela parkingu (Klub U7 - zdjęcie obok).

Ustawienie stołów i foteli wg życzenia klienta na dowolną ilość osób (maks. 20!). Na zdjęciach przykładowe ustawienia. Usługa wynajmu tej sali dla firm i osób z zewnątrz tj. bez wykupionego stałego pakietu korzystania z biura, tylko w weekendy!
Cena za tę usługę 300zł + VAT za jeden cały dzień lub 400zł za sobotę i niedzielę razem. Cena obejmuje korzystanie z rzutnika, flipchartu, drukarki i kuchni oraz kawę, herbatę i wodę mineralną. Możliwe uzgodnienia indywidualne, takie jak np. dostawienie dodatkowych krzeseł. Do dyspozycji sekretariat z poczekalnią dla osób rekrutowanych/szkolonych, 2 toalety, komputer, wi-fi. Konieczne zamówienie tej sali minimum na 2 dni przed korzystaniem. Płatność z góry.

2. Zdjęcia małej sali konferencyjnej. Salka ta liczy 10 miejsc z możliwością dostawienia do 2 krzeseł. Jest wyposażona w klimatyzację, rzutnik, TV 42", można tez bezpłatnie skorzystać z dostępu do kuchni i urządzeń kuchennych (ekspres cisnieniowy, czajnik itp.).
Cena za 1 godzinę wynajmu tej sali to 45zł + VAT. Serwis kawowy czyli na Państwa życzenie podanie napojów (kawa/herbata/woda mineralna z cytryną oraz dodatki + batonik czekoladowy) przez naszych pracowników Państwu i Państwa klientom : dodatkowo 5zł+ VAT od osoby. Korzystanie: w dni powszednie w tygodniu 9.00 - 18.00. Przy zamawianiu tej sali po godzinie 18.00 (do 22.00) lub w weekendy konieczne jest umówienie telefoniczne terminu aby zabezpieczyć sobie miejsce w grafiku. Korzystanie w weekendy wyłącznie za opłatą ryczałtową netto 300zł za 1 dzień i 400zł za 2 dni.

 

3. Komfortowa salka spotkań z klientami na 2 lub 3 osoby. Dostęp do salki udostępniamy osobom i firmom , które mają z nami podpisane umowy najmu zarówno w pakiecie Standard za 390zł miesięcznie i pakiecie adresu wirtualnego za 250zł miesięcznie. Jest ona wówczas bezpłatna do korzystania na zasadach określonych w Regulaminie. Obok zdjęcia. Wynajem dla osób i firm "z zewnątrz" opłata 30zł za godzinę + VAT po umówieniu telefonicznym w zależności od dostępności. Wyłącznie w dni powszednie.

 

Opinie o naszym biurze: http://www.trojmiasto.pl/Projekt-Lokale-o53776.html

 

 

sekretariat
sala konf na 10 os
kawa

 

  Projekt Lokale Sp. z o.o., tel/fax 058 621 13 93, tel. kom. 602 416 200
stat4u